Суспільство  |  27.07.21  |  вівторок
 

Камери фіксації правопорушень у Львові: де офіційно присилають штрафи, а де ще ні

У Львові встановили комплекси автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху (КАФ). Усього їх 12 на восьми локаціях. Камери уже встановлені, проте не всі з них працюють та офіційно присилають штрафи водіям.

Про те, які саме актуальні, а які поки ще в тестовому режимі роботи, розповіла Катерина Рибій, речниця патрульної поліції Львівської області.

“За останні два тижні я щодня отримую від різних людей, навіть мені незнайомих, питання про камери автофіксації порушень. Типу, от пишуть, що запрацювали. Ну добре, що вони хоч перевіряють інформацію. Ні, не стартували, ні не присилають штрафів.  Щойно визначиться дата офіційного запуску, то Патрульна поліція Львівської області й всі решта офіційних сторінок Патрульної поліції про це повідомить заздалегідь. Там будуть і адреси, і точна година запуску”, — написала Катерина Рибій у “Facebook”.

Зокрема, це стосується камер на Сихові, Стрийській, Княгині Ольги, Володимира Великого та Шевченка.

Нагадуємо, що актуальними і офіційно фіксуючими правопорушення є  3 камери, які вже працюють на дорозі М-06 “Київ–Чоп” у Солонці та Буську. Їх встановили наприкінці минулого року.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах