Суспільство  |  17.01.19  |  четвер
 

В Україні за добу від грипу померли дві людини

Лише за останню добу, 16 січня, в нашій країні внаслідок грипу померло двоє людей. Причиною їхньої загибелі стали викликані недугою наслідки.

Найменшою жертвою ускладнень від грипу стала півторамісячна дитина із Запоріжжя. Другим летальним випадком внаслідок грипу є чоловік літнього віку із Житомира.

Інформацію про померлих від грипу повідомила завідуюча відділом грипу та ГРВІ Центру громадського здоров'я МОЗ Оксана Артемчук, яка брала участь у програмі на Громадському.

Вона зазначила, що інформацію про смерть півторамісячного немовляти в Запоріжжі перевірили у лабораторії. Заключенням було підтвердження того, що у дитини справді був грип. Це ж стосується і чоловіка із Житомира.

Артемчук додала, що окрім випадків останньої доби, за час поточного сезону грипу в Україні уже було офіційно зареєстровано 19 жертв, серед яких налічується троє дітей та одна вагітна жінка.

Наголосила вона й на іще одній небезпечній інфекції, яка останнім часом охопила нашу країну, а саме кір. У середу, 16 січня, у Вінницькій обласній інфекційній лікарні від кору померло немовля. Зараз у цьому ж медичному закладі знаходиться іще одна дитина. Її стан медики оцінюють, як дуже важкий, оскільки кір спровокував у пацієнта появу менінгіту.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах