Суспільство  |  06.12.18  |  четвер
 

Громадський транспорт буде безкоштовним в одній з країн світу

Країна, в якій запровадять таке нововведення, стане першою у світі.

Влітку 2019 року в Люксембурзі проїзд у громадському транспорті буде безкоштовним. Це перша країна у світі, в котрій запровадять такі нововведення.

Про це інформує видання The Guardian.

Новий уряд, який очолює Ксав’є Бетел, окрім транспортних нововведень, розглядає можливість легалізації коноплі та запровадження двох нових свят.

Люксембург – крихітне місто Великого Герцогства, в якому спостерігають найгірші затори у світі. Його населення становить приблизно 110 тисяч осіб. Однак ще 400 тисяч людей приїжджають у місто на роботу. Згідно з дослідженням 2016 року, столичні водії провели в заторах близько 33 години.

Загалом у країні проживає 600 тисяч осіб. Однак щодня майже 200 тисяч людей, які живуть у Франції, Бельгії та Німеччині, приїжджають у Люксембург на роботу.

Цього літа (2018 року) уряд запровадив безкоштовний проїзд у транспорті для дітей та молоді, віком до 20 років. Школярі можуть безкоштовно їздити автобусами, що курсують між їхніми навчальними закладами та помешканнями. Приїжджі платять 2 євро за дві години проїзду. Цього достатньо, щоб охопити практично всі напрямки.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах