Суспільство  |  13.02.20  |  четвер
 

"Укрпошта" призупинила відправку посилок до Китаю через коронавірус

Через скорочення авіарейсів до Китаю на не визначний термін, приймання усіх видів відправлень до цієї країни призупинено.

АТ "Укрпошта" тимчасово припинило відправляти усі види посилок до Китаю.

Як йдеться в повідомленні на сайті підприємства, дана ситуація виникла через значне скорочення рейсів до Китаю більшістю авіакомпаній через спалах коронавірусу.

"Жодних заборон зі сторони Національної пошти Китаю на разі не має. Однак, у зв’язку зі значним скороченням більшістю авіакомпаній рейсів до Китаю на не визначний термін, приймання усіх видів відправлень до Китаю тимчасово призупинено. Всі відправлення, прийняті до 11 лютого, будуть доставлені, однак загальні терміни доставки поштових відправлень можуть бути змінені", - йдеться в повідомленні. Крім того в "Укрпошті" попередили, що посилки з Китаю до України можуть прибувати зі значним запізненням. "Через значне скорочення рейсів більшістю авіакомпаній, терміни транзиту пошти до України можуть бути збільшені",

- пояснили в "Укрпошті".

"Національної пошти Китаю та інші логістичні партнери, які здійснюють доставку з цієї країни до України, не мають жодних заборон від ВООЗ та Всесвітнього поштового союзу на вивіз пошти з території Китаю",

- додали там.

Як повідомляв УНІАН, про спалах пневмонії невстановленого походження в місті Ухань влада Китаю заявила в кінці грудня 2019 року. Збудником захворювання став новий тип коронавірусу - 2019 nCoV. Він передається від людини до людини, інкубаційний період триває від 2 до 12 діб. Всесвітня організація охорони здоров'я 30 січня оголосила надзвичайну ситуацію міжнародного значення у зв'язку з поширенням коронавірусу з Китаю. ВООЗ дала новому коронавірусу назву COVID-19.

 

 

Про це повідомляє unian

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах