Суспільство  |  13.08.19  |  вівторок
 

Flixbus анонсував рейси до Вроцлава і Праги через Львів

Рейси із зупинкою у Львові курсуватимуть тричі на тиждень.

Про це повідомляє ЦТС.

Автобусний лоукостер в Україні працюватиме у партнерстві з компанією Gunsel. У кожному автобусі Gunsel на згаданих напрямках буде 15 заброньованих та маркованих місць для пасажирів Flixbus.

Рейси Київ-Вроцлав та Київ-Прага із зупинкою у Львові курсуватимуть тричі на тиждень. Автобуси обладнані кондиціонерами, usb-кабелями біля сидінь і мультимедійними екранами. Також компанія планує запустити й повноцінні рейси зі Львова аби з’єднати місто з європейськими хабами.

До 15 серпня квитки на ці рейси можна придбати від 5 євро на сайті перевізника. У вартість квитка входить багаж.

У червні цього року найбільший автобусний перевізник Європи FlixBus повноцінно вийшов на український ринок. А з кінця липня минулого року він вже виконує рейси зі Львова, Києва, Рівного та Житомира до Європи.

Фактично FlixBus уже був присутній на українському ринку з червня 2016 року і продавав квитки зі Львова та Ужгорода в Амстердам, Берлін, Відень, Франкфурт та інші міста. Проте пасажирів безпосередньо перевозив партнер компанії LEO Express.

Компанію FlixBus заснували у Мюнхені. З 2015 року компанія FlixBus працює на міжнародному ринку та надає послуги перевезення у Франції, Італії, Австрії, Нідерландах, а також закордонні регулярні рейси в Іспанію, Англію, країни Скандинавії, Центральної і Східної Європи.

Про це повідомляє Твоє місто

 
 

Коментарі (0) перегляди: 532

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах