Суспільство  |  10.08.17  |  четвер
 

Фельдшерка з Львівщини стала найкращою в Україні

Мирославу Савчак, фельдшера пункту екстреної медичної допомоги "Чижиків" в Пустомитівському районі, нагородили премією "Орден Святого Пантелеймона" у номінації "Найкращий медик".

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

До двадцятки номінантів на медичний "Оскар" (так називають "Орден Святого Пантелеймона") ввійшли двоє львівських медиків: головний лікар ЛДОРЛДЦ Ігор Ковальчук та фельдшер пункту екстреної медичної допомоги "Чижиків" Мирослава Савчак.

Про Савчак колеги відгукуються як про людину з високим рівнем гуманізму та милосердя, зазначають в департаменті охорони здоров'я ЛОДА:

"Яскравим доказом є Майдан, де вона відстояла з перших і до останніх днів, а потім ‒ АТО, в якій брала участь добровольцем, допомагаючи пораненим бійцям".

Мирослава Савчак 26 років працює медиком. У 2015 взяла відпустку і добровольцем поїхала працювати в НГУ "Перша медична рота". Згодом була мобілізована і служила в батальйоні ім. генерала Кульчицького.

До слова, премія "Орден Святого Пантелеймона" є найвищою громадською нагородою для медиків за професіоналізм і милосердя. Він заснований у 2009 році та вручається у 5-ти номінаціях.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...