Суспільство  |  09.08.18  |  четвер
 

Електронний квиток на автобус: мрія чи реальність?

Автотранспорот в Україні - одна з проблемних зон на "мапі завдань" нашої держави. Адже ціни на квитки ростуть, як гриби після дощу, а якість послуг - не поспішає...

Однак, світло в кінці тунелю є завжди. На автостанції "Київ", що знаходиться в районі центрального залізничного вокзалу, запустять пілотний проект по введенню електронних квитків.

Така пропозиція пролунала на нараді в Міністерстві інфраструктури України  від її міністра Володимира Омеляна. 

"Ми максимально спростили ведення бізнесу для автоперевізників, але результати перевірок свідчать про те, що пасажири не отримують якісного обслуговування. Ми пропонуємо реалізувати на базі а / с" Київ "пілотний проект по введенню електронних квитків, який відповідає вимогам часу і дає перевізникам можливість прозорого контролю"

, - заявив очільник міністерства.

Пан Омелян також додав, що міністерство й надалі активно перевірятиме вокзали та перевізників. До того ж міністр заявив, що спільно з перевізниками міністерство готове проводити роботу по залученню коштів з державних банків для оновлення автобусного парку на умовах лізингу. За його словами, безпека пасажирів - для міністерства на першому місці.

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...