Суспільство  |  10.07.18  |  вівторок
 

Два львівських ВНЗ увійшли до п'ятірки найкращих в Україні

Рейтинг був складений на основі показників "ТОП-200 Україна", "Scopus" і "Бал ЗНО на контракт"

Результати дослідження були опубліковані сайтом Освіта.ua.

Цей рейтинг цікавий тим, що поєднує в собі показники кількох відомих аналітичних методик визначення кращого ВНЗ. Ось, наприклад, "ТОП-200 Україна" розраховує свої показники за індексом якості науково-педагогічного потенціалу, якості навчання та міжнародного визнання. Рейтинг "Scopus" спеціалізується на частоті згадок в наукових роботах статей, виданих конкретним університетом та їх кількості, а "Бал ЗНО на контракт" - це статистичний показник середнього бала ЗНО абітурієнтів минулого року, які зараховані в певні вузи на платне навчання (за контрактом). 

Згідно з єдиним консолідованим рейтингом, з великим відривом на першому місці очікувано опинився Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Другу сходинку посів Харківський національний університет імені Каразіна і третю - Київський політехнічний інститут імені Сікорського.

Львівський університет імені Івана Франка та Львівська політехніка розташувалися на четвертому і п'ятому місці відповідно.

Нагадаємо, що згідно даними Scopus два львівських ВНЗ увійшли до десятки найкращих за показниками цитованості наукових статей. 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах