Суспільство  |  26.05.17  |  п'ятниця
 

Доктор Комаровський жорстко розкритикував владу

Фахівець в своєму зверненні заявив про катастрофічний стан охорони здоров'я в Україні, а також про тотальну нестачу ліків для хворих.

Це звернення доктор Євген Комаровський опублікував на своєму сайті.

"Я вас попереджав про те, що поруч кір і він прийде. Він прийшов. Я стверджую, що немає питання - прийде дифтерія чи не прийде. Це лише питання часу. Прийде обов'язково, і тоді ви, в чорних чергах до дитячих могил почуєте, нарешті, що протидифтерійної сироватки як не було, так і немає. Ви що, не від світу цього? Ви думаєте, що вас це не торкнеться? Кожен 3-й з вас помре від раку. І будете кричати, випрошуючи знеболююче. І скиглити, і думати - а чого я мовчав, коли не боліло?"

- заявляє відомий педіатр.

Комаровський підкреслює, що реформа охорони здоров'я взагалі не розглядається, а влада займається лише тим, що придумує все нові заборони і обговорює дії російських артистів, забуваючи про українських дітей, хворий, інвалідів.

"Майдан почався з нетерпимості до насильства. Не можна бити людей, які висловлюють свою думку! Саме це "не можна" вивело людей на вулиці. А тепер стало можна? Вся наша система охорони здоров'я - це насильство над людською гідністю. Я ще раз звертаюся до депутатів: схаменіться, поки не пізно! Навіть у самого терплячого терпіння є межа",

- закликає лікар.

Нагадаємо, що найбагатший міністр в уряді - Уляна Супрун. В. о. міністра охорони здоров'я України другий рік поспіль залишається найзаможнішим членом Кабінету міністрів.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...