Суспільство  |  29.03.20  |  неділя
 

До України з Китаю прибула друга партія медичних масок і захисних костюмів

Сьогодні засоби захисту для лікарів, поліції та військових направлять до кожного регіону України.

З Китаю до Києва прибув літак з черговою партією медичних масок, захисних костюмів та інших протиепідемічних засобів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник керівника Офісу президента, секретар Координаційної ради з протидії поширенню COVID-19 Кирило Тимошенко.

"Другий літак з Китаю із засобами захисту для лікарів, поліції, військових вже у "Борисполі",

- написав він.

За даними Тимошенка, до України прибули 300 тис. респіраторів, 35 тис. захисних костюмів, 1,8 млн медичних масок та інші засоби захисту.

"Зараз цей вантаж їде на логістичний склад і вже в обід виїжджає в кожен регіон України. Літак вночі вилітає за наступним вантажем до Китаю. З вівторка будемо мати два додаткових літаків. Це допоможе аптечним мережам швидко наповнити ринок дешевими масками та іншими засобами захисту. Також вночі очікуємо на 100 тис. ПЛР-тестів окремою доставкою",

- повідомив Тимошенко.

Як повідомляв УНІАН, 23 березня в Україну з Китаю прибув літак з медичними засобами для боротьби з COVID-19. Літак Збройних сил України Іл-76 доправив 250 тис. швидких тестів і 521 систему проведення полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР), 80 тис. респіраторів та 10 тис. комбінезонів захисту, апарати штучної вентиляції легень, 500 тис. тришарових масок.

 

Про це повідомляє unian

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах