Суспільство  |  16.01.18  |  вівторок
 

До Польщі потрапив вірус кору з України

Шестеро українських заробітчан захворіли на кір. Всі хворі працювали на м'ясокомбінаті в Морлінах недалеко від Оструди в Вармінсько-Мазурському воєводстві на півночі Польщі

Про це повідомляє Польське радіо.

Як повідомив Державний санітарний інспектор в Оструді Здзіслав Соколовський, п'ять чоловік з ознаками кору потрапили в лікарню в Оструді, в чотирьох з них підтверджено виникнення захворювання, одна людина очікує остаточні результати. Ще одна людина хворіла на кір тижнем раніше.

Симптоми, з якими пацієнти були госпіталізовані, попередньо вказують на кір. Інспектор підтвердив, що особи, які захворіли, це працівники з-за кордону. За повідомленнями місцевих ЗМІ - це працівники з України.

"Протягом багатьох років ми не мали випадків кору в окрузі Оструда, і тепер, коли п'ятеро людей потрапили до лікарні з симптомами кору, ми розглядаємо цю подію як надзвичайну",

- підкреслив Соколовський.

Близько 700 працівників м'ясокомбінату будуть вакциновані від кору, щоб запобігти поширенню захворювання. Фахівці запевняють, що продукція підприємства безпечна.

Нагадаємо, що сьогодні, 16 січня, в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун повідомила, що в 2017 році в Україні на кір захворіли 4,782 тис. осіб, з них 75% - діти. За її словами, із загальної кількості хворих на кір в 86% не було щеплення проти цього вірусного захворювання. Супрун додала, що в Україні вірус кору потрапив з Румунії, де також спостерігається низький рівень вакцинації.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах