Суспільство  |  10.12.19  |  вівторок
 

До Одеси прибула урядова комісія з розслідування причин пожежі в коледжі

Голова комісії — перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий. До складу комісії також входять представники профільних міністерств і Одеської ОДА.

До Одеси прибула урядова комісія з розслідування причин пожежі у коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Одеської обласної держадміністрації (ОДА), робоча група комісії Кабінету міністрів з розслідування причин пожежі в коледжі сьогодні прибула до міста. Голова комісії — перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий. До складу комісії входять представники профільних міністерств і Одеської обласної державної адміністрації. Як зазначається, робоча група проведе засідання, на якому обговорюватимуться причини пожежі в коледжі й ліквідації наслідків трагедії. Як повідомляв УНІАН, вранці 4 грудня в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу на 3-му поверсі 6-поверхового навчального корпусу сталася пожежа, площа якої становила 4 тис. кв м. У цьому кутовому будинку розміщувалися 19 різних організацій, установ. Одразу після пожежі стало відомо про загибель 16-річної студентки Ксенії Бабенко, увечері 5 грудня під завалами була виявлена загибла викладачка Ганна Бортюк, 6 грудня — ще дві жертви, у ніч на 7 грудня — одна людина, того самого дня ввечері — ще двоє і стало відомо про те, що в лікарні помер рятувальник Сергій Шатохін. Вранці 8 вранці виявили ще два тіла, стільки ж — в ніч на 9 грудня. В результаті пожежі постраждали понад 30 осіб. За фактом пожежі відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 270 Кримінального кодексу ("порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки"). Розглядаються дві версії займання — аварійна робота електрообладнання та навмисний підпал. Готується підозра двом фігурантам. 8 грудня стало відомо, що Шатохін і Бортюк, яка виводила з вогню дітей, будуть представлені до звання «Герой України». Вчора, 9 грудня, Одеська ОДА заявила про ризик обвалення стін коледжу, що горів.

 

Про це повідомляє unian

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах