Суспільство  |  10.09.21  |  п'ятниця
 

"Діти повинні носити маски: привезли дитину, яка вже кисневозалежна"

Маска - це бар’єр від інфікування іншої людини. Тому діти теж обов’язково повинні носити маски – особливо в школах, і, що важливо - при найменших ознаках вірусу.

На цьому наголосила директорка Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ» Олександра Бурда, інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

«Упродовж серпня у нас були поодинокі випадки коронавірусу, інколи жодного хворого не було у ковідній зоні. У вересні ж стабільно на лікуванні перебуває від 7 до 10 дітей. Зараз є 10 хворих , з них троє – віком до одного року, інші – від 2-х до 15-ти років. Вчора поступила дитина з пневмонією, яка вже кисневозалежна»,

- розповіла Олександра Бурда. 

Вона також зазначила, що зараз характерними ознаками ковіду у дітей є висока температура (до 40° С) і стрімкий розвиток інфекції. 

«Якщо раніше дитину сімейний лікар міг спостерігати вдома 5-7 днів, то зараз інфекція прогресує набагато швидше, за один-два дні», - повідомила директорка «ОХМАТДИТу». 

Загалом від початку пандемії на коронавірус у Львівській області перехворіли 141 482 особи, з яких близько 5% складають діти.

Про це повідомляє dailylviv

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах