Суспільство  |  22.10.18  |  понеділок
 

Депутати продовжують дратувати народ дорогими аксесуарами

Олена Сотник, що входить до складу «Самопомочі» неприємно здивувала українців недешевою сумкою. І це на фоні збільшення цін на газ для населення.

Депутатки не перестають дивувати народ власним марнотратством. У цьому вже встигли відзначитись члени партії «Батьківщина» Олександра Кужель та Олена Кондратюк, які прийшли до сесійної зали з сумочками загальна вартість яких укупі оцінюється більш ніж у 65 тис. доларів.

Їх естафету перейняла й Олена Сотник із сумочкою від Gucci. До речі, у 2010 році саме її всесвітньо відомий модельєр створив для Кейт Міддлтон, герцогині Кембриджської.

Тоді вона коштувала 2400 фунтів. Сьогодні її можна придбати за 8977 грн. Проте, навряд чи знайдеться багато українців, які би погодились жити голодними аби купити таку річ.
А ось навіть середньостатистичні європейці можуть собі це дозволити.

Олена Сотник очолює підкомітет за питань адаптації українського законодавства до законодавства країн Європи. Є надія, що незабаром в нашій країні законодавча база буде такою, як і у ЄС, а рівень життя дозволить кожному українцю придбати подібні речі від Gucci

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах