Суспільство  |  15.10.17  |  неділя
 

У день захисників України у Львові поліція затримала провокаторів

Близько 50-ти чоловік, озброєні кастетами і ножами зібрались біля магазину, що належить націоналістичній організації "Автономний опір".

Відзначимо, що конфлікти між ультраправими та так званими революційними націоналістами у Львові тривають вже не перший рік. Наприклад, в листопаді минулого року між "Автономним опором" і Цивільним корпусом "Азов" сталася масова сутичка.

Вчора в день УПА, 14 жовтня, члени обох організацій брали участь в святкових маршах. Однак, не обійшлося без спроб спровокувати велику бійку.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіціі Львівської області.

"Правоохоронці локалізували підозрілих громадян і вилучили у них газові балончики, кастети, ножі та інші предмети, які можуть бути використані для нанесення тілесних ушкоджень. Зараз поліцейські встановлюють особи громадян і проводять першочергові заходи",

 - йдеться в повідомленні поліцейських.

Згідно з попередньою інформацією, близько 50-ти озброєних кастетами і ножами людей зібралися біля магазину, що належить революційним націоналістам організації "Автономний опір".

Поліція не повідомляє, до якої з організацій належали ці люди. Представники "Автономного опору" заперечують, що серед затриманих є їхні активісти і стверджують, що на їхню організацію готувався напад з боку праворадикалів.

Відзначимо також, що раніше СБУ провела обшук в одній з квартир, де проживали члени "Автономного опору", серед яких були колишні учасники АТО. Пізніше представники українських спецслужб поширили заяву, що вони викрили групу "кремлівських провокаторів".

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах