Суспільство  |  07.10.18  |  неділя
 

Благодійний бал захисників пройшов у Львові

В суботу, 6 жовтня, у Національній академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного у Львові відбувся щорічний Благодійний бал захисників.

З нагоди Дня захисника України влаштували святковий захід. Кілька тижнів тренувань у танцях присвятили 17 пар з військовослужбовців Збройних Сил України та Національної гвардії України для того, щоб своїм виступом привітати всіх захисників з їхнім святом. Танцювали під акомпонемент Оркестру Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного. 

Про це повідомляє прес-служба ЛОР. 

"Переконаний, що цьогорічний Благодійний бал Захисників, який об’єднав не лише офіцерів та курсантів Національної академії сухопутних військ, але й військовослужбовців з інших військових частин Збройних Сил України й Національної гвардії України, стане ще однією доброю традицією для всього Українського війська", – написав на своїй сторінці у Facebook керівник Академії Павло Ткачук.

Дехто на бал приїхав просто з передової. Щодо танців, курсанти і військовослужбовці зізнаються, що це непросте завдання, як перший погляд, і вдячні за допомогу досвідченим у цій справі партнерам.

"Напевне, воювати легше, я так думаю. Бо це взагалі мій перший досвід в танцях. Навіть дружина не хоче зі мною на весілля ходити, бо каже, ти танцювати не вмієш", - розповів військовослужбовець 24 бригади Андрій Пец. 

Це вже другий бал захисників. Минулого року він відбувся у Києві, а у цьому році - у Львові. Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська спеціально приїхала з Німеччини, щоб вести цей бал. 

"Народ і армія єдині. Це єдине, що ми можемо зробити, ми б зробили набагато більше. Подарували бал, щоб вони розуміли, що їх люблять, шанують, піклуються і про них не забувають", - каже організатор заходу Вікторія Воронович. 

https://www.youtube.com/watch?v=F0-piZY8AA4 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах