Суспільство  |  13.08.19  |  вівторок
 

Coach і Givenchy вибачилися перед Китаєм за футболки з некоректними зображеннями

Французький модний дім Givenchy й американський виробник аксесуарів Coach вибачилися перед Китаєм за зображення Гонконгу й Тайваню окремими державами.

Про це йдеться в заявах компаній Couch і Givenchy.

Coach заявив, що поважає територіальну цілісність і суверенітет Китаю. 

"У травні 2018 року ми виявили серйозну некоректність у дизайні деяких футболок. Ми негайно вилучили товар із продажу", — йдеться в заяві.

Амбасадорка Couch у Китаї супермодель Лю Вень заявила, що розірвала угоду про співпрацю з брендом, коли дізналася про те, що в колекції 2018 року є футболка з зображенням Тайвані окремою державою, пише Reuters. Модель вибачилася "перед усіма за шкоду, яку заподіяла через необережний вибір бренду".

Співак Джексон Йі з китайського гурту TFBoys заявив, що розірвав зв’язки з Givenchy після того, як побачив футболку цього бренду з зображенням Гонконгу й Тайвані окремими державами.

Givenchy вибачилися й зазначили, що "вжили негайних заходів для відкликання футболок з усіх ринків".

Гонконг — особливий адміністративний район Китаю, один із фінансових центрів світу, розташований на острові на південному сході країни, колишня британська колонія. Після закінчення Другої світової війни Гонконг належав Великій Британії, але у 1984 році Лондон зобов’язався передати Гонконг Пекіну за умов, що острів збереже економічну незалежність і капіталістичний уклад. У 1997 році Китай отримав суверенітет над Гонконгом, відтоді вони існують за формулою "одна країна — дві системи".

Тайвань — формальна адміністративна одиниця Китайської Народної Республіки. КНР вважає себе єдиним правонаступником Китайської Республіки, проголошеної в 1911 році. Одночасно правонаступником вважає себе й Тайвань. Позиція "існує тільки один Китай" означає, що політичне визнання Тайваню означає автоматично невизнання КНР і навпаки.

Для КНР "провінція Тайвань" необхідна для територіальної цілісності Китаю. Для Тайваню, контрольована ним територія становить Вільну територію Китайської Республіки. Водночас решта "материкового" Китаю в цю вільну територію не входить.

Versace вибачився за футболки з зображенням Гонконга й Макао окремими державами. 

Про це повідомляє Громадське

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах