Суспільство  |  25.09.18  |  вівторок
 

Чи виживе стадіон "Арена Львів"?

Юрій Майборода, керівник стадіону "Арена Львів", говорить про наболіле.

За словами Юрія Майбороди, керівника стадіону "Арена Львів", сьогодні вони мають заборгованість за тепло (2,5 мільйони гривень) і за податки (близько 2 мільйони гривень). Якщо не оплатити за тепло хоча б половину коштів до кінця вересня, то опалення взимку не буде. Однак, на щастя, Міністерство молоді та спорту наразі виділило для стадіону потрібну суму за тепло.

Також є затримки щодо виплат зарплат працівникам "Арени Львів". Вони розпочалися з 1 січня 2018 року, коли підвищили мінімальну заробітну плату. Зараз на стадіоні працює 69 людей (повинно бути 90 працівників). Хоча був період, коли працювали лише 20 людей.

На думку Юрія Майбороди, щоб виплатити всі борги й стати прибутковим, найперше потрібно провести якісний аудит усього, що є на стадіоні.

"Треба все оглянути і побачити в якому воно вже стані, що треба покращити, що замінити, а без чого можна обійтися. Для якісного аудиту потрібно приблизно 2 мільйони гривень. Таку суму слід запланувати в бюджеті на наступний рік", - зазначає керівник "Арени Львів".

Після цього з'ясується скільки коштів потрібно для того, щоб відбудувати інфраструктуру.

До прикладу, за словами Юрія Майбороди, на таких спорудах, як "Арена Львів", газони варто замінювати кожні 4-5 років. Однак сьогодні газон на "Арені Львів" уже використовують 7 років, хоча й на ньому відбуваються офіційні матчі.

За прогнозами керівника "Арени Львів", варто покриття замінити на гібридне: поєднання штучної трави з живою, які між собою переплітаються.

"Гібридний газон настільки міцний, що на ньому можна до 200 матчів на рік проводити, - зауважив керівник. - Це найновітніша технологія. На неї нам потрібно 7 мільйонів гривень".  

Для нормального функціонування "Арени Львів", стадіону потрібно близько 25 мільйонів гривень.

Однак Юрій Майборода вірить, що стадіон вийде з усіх важких ситуацій, що склалися. Оскільки тут можна проводити автомобільні перегони, змагання зі стільби, залучати біатлоністів. Лише у вересні 2018 року були заплановані футбольні матчі, конференції, форуми.

 

 

 

 
 

Коментарі (5) перегляди: 649

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах