Суспільство  |  14.07.19  |  неділя
 

Чотири собаки українських рятувальників потрапили до сотні кращих у світі

Чотири кінологічні розрахунки Державної служби з надзвичайних ситуацій України увійшли до сотні найкращих в світі за версією Міжнародної організації рятувальних собак, як кращі пошуково-рятувальні в світі.

Про це повідомляє прес-служба ГСЧС України.

Відповідний рейтинг був оприлюднений на сайті організації Іro-dogs враховує професійну майстерність, а також рівень підготовки кінологів і їх чотириногих помічників в період з 1 червня 2018 по 22 липня 2019 року.

Станом на 8 липня, серед сотні кращих є чотири представники ГСЧС Анна Кунічік з Асею (малінуа) та Ірина Давиденко з Аміною (малінуа) з Міжрегіонального центру швидкого реагування (місто Ромни, Сумської області), Сергій Лухін і Кріс (такса) з Навчального центру оперативно-рятувальної служби цивільного захисту (с. Ватутіне, Харківської області), а також Валерій Радченко та Сатті (малінуа) з Мобільного рятувального центру швидкого реагування. Сестрички малінуа Аміна та Ася зайняли 22 і 69 місця відповідно в категорії "Пошук в природному середовищі". Сатті, яка також є представником породи бельгійська вівчарка, показала 68 результат в категорії "Пошук в техногенному завалі".

Єдина в Європі пошуково-рятувальний собака породи такса - Кріс – посідає 90 сходинку.

Про це повідомляє Букви

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах