Суспільство  |  03.08.20  |  понеділок
 

Четверо вихованців «зоопарку смерті» приїдуть на реабілітацію у Домажир та Синевир

Двоє ведмедів з сумнозвісного «Парку Покровського періоду» переїде у ведмежий притулок Домажир під Львовом. Ще два – приїдуть на реабілітацію у Національний природний парк “Синевир” на Закарпатті. Про це повідомив Віталій Глагола на своєму каналі у Telegram.

Журналіст повідомив, що ведмеді будуть на Закарпатті вже 11 серпня.

“Їх врятували із табору смерті під назвою «Парк Покровського періоду» в Донецькій області. Тварин конфіскували. Загалом врятували 11 ведмедів і 6 левів. Їх розселили по Україні і от два нових мешканця їде в «Реабілітаційний центр для бурих ведмедів» в Синевир. На перевезення грошей не було, але волонтери написали листа в Закарпатську ОДА. Я поспілкувався із Олексієм Петровим – запропонував допомогти знайти гроші у волонтерів. Каже, що вже підтвердили фінансування і все ок, знайшли кошти. Тому 11 серпня можна зустрічати двох нових мешканців, які пройдуть реабілітацію у центрі на Закарпатті, де матимуть десятки гектарів для прогулянок і смачну кухню, ”

– пише журналіст.

Також відомо, що лева на прізвисько «Льова» рік тому перевели у Василівський центр реабілітації хижаків з Покровська.

Нагадаємо, що наприкінці 2018 року ситуація з приватним міні-зоопарком в Україні викликала великий резонанс. За інформацією зоозахисників, тварини утримувалися у тісних клітках, холоді та антисанітарних умовах. Зокрема, там було виявлено 11 ведмедів та 5 левів.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах