Суспільство  |  17.10.18  |  середа
 

Через теракт у Керчі можливі нові репресії кримських татар

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров виступив зі заявою у зв'язку з трагедією, що сталася в політехнічному коледжі міста Керчі.

Опубліковане "Лентою. Ру" твердження про "татарський" слід трагедії миттєво передрукували сотні інших російських ЗМІ, що дозволяє говорити про готовність російських окупантів до нових репресій і гонінь проти кримськотатарського народу в тимчасово окупованому Криму.

Про це заявив Рефат Чубаров у Facebook.

"Підконтрольне уряду Російської Федерації мережеве видання "Лента. Ру", в числі інших, поспішило поширити інформацію про те, що, мовляв, "чоловікові, який підозрюється в причетності до вибуху в керченському технікумі, на вигляд 23 роки, він схожий на татарина", додавши при цьому, що "чоловік влаштував стрілянину, добиваючи поранених, а потім був застрелений охороною",

- пояснив голова Меджлісу.

Він також наголосив, що вина і відповідальність за наслідки трагедії у Керчі повністю покладаються на російську окупаційну владу.

Нагадаємо, 17 жовтня в політехнічному коледжі окупованого міста Керчі стався теракт: внаслідок вибуху невстановленого пристрою і застосування стрілецької зброї загинули 19 осіб з числа співробітників і учнів коледжу, півсотні поранених, частина з яких перебуває у важкому стані.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах