Суспільство  |  06.06.20  |  субота
 

Через схильність до суїциду псевдомінера мосту Метро у Києві помістили до психлікарні

Підозрюваного направили у спеціалізовану психіатричну лікарню в Глевасі Київської області.

Віталія Ткаленка, який 1 червня повідомив про замінування мосту Метро в Києві і якого пізніше заарештували на 60 діб, був поміщений в спеціалізовану психіатричну установу.

Про це повідомила прессекретар прокуратури Києва Надія Максимець, передає УП.

«Вчора відбулося екстрене засідання щодо зміни запобіжного заходу, де було прийнято рішення змінити запобіжний захід з утримання під вартою на приміщення в установу для надання психіатричної допомоги»,

– зазначила вона.

За словами Максимець, згідно з попереднім рішенням суду, який визначив підозрюваному запобіжний захід у вигляді арешту до 29 липня з можливістю внесення застави, до внесення застави він повинен був перебувати в СІЗО. Однак там Ткаленка оглянув фельдшер і «виявив схильність до суїциду». Після цього в СІЗО була викликана «швидка допомога», лікарі якої видали свій висновок, згідно з яким підозрюваного краще перебувати під наглядом лікарів для його власної безпеки, а також безпеки людей, які повинні були перебувати з ним у камері. Максимець зазначила, що вже після 16 годин в п'ятницю підозрюваний був поміщений в спеціалізовану психіатричну лікарню в Глевасі Київської області, де він перебуватиме до 29 липня. Вона додала, що в разі необхідності запобіжний захід може бути продовжений. Незабаром повинна бути проведена психолого-психіатрична експертиза стану підозрюваного. Раніше УНІАН писав, що суд взяв під варту чоловіка, який «замінував» міст Метро в Києві.

 

Про це повідомляє unian

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах