Суспільство  |  04.08.17  |  п'ятниця
 

Божевільний, що влаштував різанину в клініці, розгулював на волі

30-річного львів'янина, який поранив 10 пацієнтів психіатричної лікарні та 5 поліцейських, лише сьогодні, 4 серпня, забрали до медичного закладу.

Раніше повідомлялося, що у львівській психіатричній клініці, розташованій на вулиці Кульпарківській, сталася кривава різанина. Один з пацієнтів заблокував двері в блок, де перебувало 76 пацієнтів і взяв кількох заручників.

Пізніше, коли на місце прибуло кілька екіпажів патрульної поліції і спецназ, чоловік, озброївшись шматком скла, став різати своїх заручників, після чого правоохоронці пішли на штурм.

Поліція повідомляє про 10-ти постраждалих. 3-е з них у важкому стані. Також під час штурму отримали пошкодження 5 поліцейських.

Найстрашніше те, що ця людина, яка повинна була проходити примусове лікування за звіряче вбивство свого батька, зовсім недавно перебувала на волі. Її вважали безпечною для суспільства і відпустили додому.

"Особистість зловмисника встановлена - це 30-річний львів'янин, який за рішенням суду від 2013 до 2017 року перебував у лікарні на примусовому лікуванні за вбивство батька. Тоді він завдав загиблому 72 ножових поранення. Трохи більше місяця тому чоловік був відпущений додому, проте за клопотанням родичів сьогодні в 11:00 знову був поміщений в медичний заклад",

- повідомив заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Тарас Сабанюк.

Зі слів правоохоронців, близько 19:00 чоловік почав поводити себе неадекватно, заблокував двері в відділення, де перебувало 76 пацієнтів, розбив вікна.

"Склом з розбитого вікна чоловік травмував 10 пацієнтів, троє з яких зараз перебувають у важкому стані. Всім постраждалим лікарі надають допомогу",

- додав Тарас Сабанюк.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...