Суспільство  |  26.04.18  |  четвер
 

Більшість українців підтримує створення автокефальної церкви

Кількість прихильників автокефалії УПЦ у півтора рази вище, ніж противників цієї ідеї.

Майже третина українців, опитаних Центром соціальних і маркетингових досліджень "Социс", підтримують ідею надання Вселенським патріархом статусу автокефалії Українській Православній церкві, кожен п'ятий - не підтримує, передає "Інтерфакс-Україна".

Відтак, на запитання "Як ви ставитеся до надання з боку Вселенського патріарха статусу автокефалії Українській Православній церкві?" 31,7% відповіли, що підтримують таке рішення, 20,6% - не підтримують, 7,4% вважають що це необхідно робити разом з УПЦ (Московського патріархату). Крім того, 21,5% респондентів відповіли, що їх це не цікавить.

Соціологічне дослідження проводилося з 19 до 25 квітня 2018 року. Метод збору первинної соціологічної інформації - стандартизоване інтерв'ю "face-to-face" за місцем проживання респондентів. Опитування здійснювали за вибіркою, котра репрезентує доросле населення України в цілому, за такими ознаками, як стать, вік (від 18 років) і тип поселення (місто / село).

Усього було опитано 3000 респондентів.

Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко повідомив про намір створити єдину помісну Православну Церкву в Україні. Пізніше Парламент підтримав ініціативу президента.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...