Суспільство  |  30.11.21  |  вівторок
 

Без газу можуть бути з 1 грудня у Львівській області 526 установ - найбільше в Україні

Асоціація газового ринку України попереджає про загрозу відключення від газопостачання бюджетних установ.

АГРУ попереджає про загрозу дестабілізації соціальної ситуації в Україні через доручення Оператора ГТС відключити від газопостачання дві тисячі шкіл, лікарень та інших бюджетних установ. Про це пресслужба ГС «АГРУ» повідомила Dailylviv.com. 

Оператор ГТС вимагає з 1 грудня 2021 року відключити від газопостачання понад дві з половиною тисячі об’єктів бюджетної сфери, в тому числі і об'єкти соціально-побутового призначення.

За даними Асоціації, станом на 30 листопада, через інформаційну платформу Оператора ГТС дано доручення Операторам ГРМ відключити від газу, у зв’язку з відсутністю постачальника газу на ці об’єкти, понад 2 500 об’єктів соціально-побутового призначення та бюджетних установ з 1 грудня 2021 року 

Наприклад, у Львівській області без газу можуть залишаться 526 установ, у Дніпропетровській –163, в Миколаївській - 251, у Херсонській – 85 об’єктів, у Одеській – 48 установ, у Полтавській - понад 230 об’єктів. 

У разі відключення газопостачання в опалювальний період виникає загроза припинення діяльності закладів бюджетної сфери, в тому числі дитячих дошкільних закладів та лікарень.

«Такі доручення «ОГТСУ» саме взимку провокують розвиток ситуації за найгіршим сценарієм. На жаль, Оператор ГТС знов перекладає відповідальність на виконавчу владу та підприємства газорозподілу»,

- сказав Денис Сенектутов, голова АГРУ. 

АГРУ закликає Кабінет Міністрів України, НКРЕКП, НАК «Нафтогаз України», місцеві органі державної влади до вирішення кризи, з метою уникнення соціальної напруги в більшості областей України.

Цікаво, що на сайті оператора ГТС такої новини немає.

Про це повідомляє dailylviv

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах