Суспільство  |  10.01.20  |  п'ятниця
 

Bellingcat надала докази того, що український Boeing збила ракета

Bellingcat проаналізувала відео, на якому зафіксовано, що ракета потрапляє в літак.

Група розслідувачів заміряла час, який знадобився камері для того, щоб зафіксувати звук вибуху, і оцінила відстань до місця події, зіставивши їх з геолокаційними даними відео і траєкторією польоту українського рейсу PS752.

Міжнародна експертно-журналістська група Bellingcat надала докази справжності відео, на якому зображено, як ракета збиває український Boeing 737 авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України". Відповідне повідомлення опубліковано на сторінці Bellingcat в Facebook.

 

"Ми проаналізували нове відео, яке, за великою ймовірністю, показує вибух в повітрі в районі Тегерана. Ми встановили геолокаційні дані відео як західний Parand, передмістя Тегерана, з координатами 35.489414, 50.906917. Камера направлена на північний схід, що відповідає напрямку траєкторії польоту рейсу PS752. Вимірюючи час, якій знадобилося камері для того, щоб зафіксувати звук вибуху, ми оцінили відстань до місця події (червоний круг) і зіставили його з геолокаційними даними відео і траєкторією польоту рейсу PS752 (за даними FlightRadar24)",

- йдеться в повідомленні.

 

Як повідомляв УНІАН, раніше в мережі з'явилося відео, на якому зафіксовано можливе попадання ракети в український Boeing 737, який розбився в Тегерані 8 січня. Пізніше The New York Times підтвердила справжність відео з попаданням ракети в український Boeing.

Про це повідомляє unian

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах