Суспільство  |  26.05.19  |  неділя
 

"Антитіла" у Львові: як пройшов концерт - репортаж

Це був перший день музичного туру гурту.

У суботу, 25 травня, у Львові, на Арені Львів відбувся концерт українського рок-гурту "Антитіла". Гурт на чолі з Тарасом Тополею, його солістом, представив новий альбом під назвою "Hello!"

Львів став першим містом у їхньому музичному турі, та соліст зазначає, що це не просто так.

"Ми щиро любимо Львів. Це тепле місто завжди зустрічає нас радо та голосно",

- сказав Тополя.

Як повідомляє сам Тарас Тополя, з організацією проекту були деякі проблеми: на Арені Львів планується проводитися низка футбольних заходів, і весь стадіон неможливо було забрати під концерт. Тож половину забрали під шоу, а половина полишилася пустою. Для фан-зони "Антитіл" футбольне поле закрили паркетом.

Окрім "Антитіл", на сцені виступали відомі співаки – гурт Chemia та Melovin. Кожного публіка зустріла з великою радістю.

На концерті гурт представив публіці низку нових пісень та навіть один кліп, який ще не було опубліковано на YouTube.

"Те, що зараз показувалося на екрані – наш новий кліп. Його ніхто не бачив. Тож, вітаю – ви перші!"

- звернувся Тарас Тополя до фанатів.

Окрім нових пісень, гурт заспівав свої беззаперечні хіти: "Все красиво", "Маямі", "Молоком" та "Люди як кораблі". Остання була присвячена пам’ять Андрію Кузьменку, або Кузьмі Скрябіну, який загинув у автокатастрофі 2015 року.

Окрім того, "Антитіла" презентували пісню, присвячену Україні, яка стала останньою у перформансі. На екранах львів’яни побачили різні куточки країни, які, безперечно, знайомі всім.

На завершення концерту соліст групи щиро подякував львів’янам та організаторам за чудове шоу, а також пообіцяв невдовзі приїхати.

"Не будемо прощатися. Чекайте на нас через пару місяців",

- звернувся до публіки Тарас Тополя.

На концерті були облаштовані спеціальні місця для інвалідів, звідки вони могли комфортно спостерігати за шоу, не пропускаючи нічого важливого.

Фани гурту "Антитіл" були в захваті та навіть по закінченню концерту продовжували співати пісні, які їм найбільше до вподоби.

Наступний виступ гурту відбудеться в Харкові на Стадіоні Металіст.

 

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах