Суспільство  |  17.07.18  |  вівторок
 

"Антонов" випускатиме гібридні безпілотники

Попередньо заплановано виробництво чотирьох типів дронів з максимальною злітною вагою 1,5 тис. кг та крейсерською швидкістю 185 км/год.

ДП "Антонов" та швейцарська компанія "AIR-ION TECHNOLOGIES SA" повідомляють про початок стратегічного співробітництва за програмою створення гібридних та повністю електричних безпілотних літальних апаратів.

Про це повідомляє держпідприємство у Facebook.

"В ході міжнародного аерокосмічного салону Фарнборо-2018, 17 липня, ДП "Антонов" та швейцарська компанія "AIR-ION TECHNOLOGIES SA" підписали "Меморандум про взаєморозуміння",

- сказано у повідомленні.

Йдеться про партнерство у розробці, випробуваннях, сертифікації та серійному виготовленні гібридних та повністю електричних БПЛА на базі модульної уніфікованої багатофункціональної платформи розробки швейцарської компанії.

Документ передбачає декілька етапів співробітництва, на першому з яких партнери проведуть дослідження світових технологій та ринку щодо застосування електричних БПЛА в якості повітряного таксі, а також гібридних БПЛА в інших цивільних та військових цілях.

Зазначається, що ДП "Антонов" братиме участь у розробці планера цих літальних апаратів, виготовленні дослідних зразків, проведенні їх випробувань, сертифікації, а в перспективі - на виробничих потужностях українського підприємства планується налагодити лінію з серійного виробництва БПЛА.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах