Суспільство  |  20.04.19  |  субота
 

Англієць знайшов у старому танку цілий скарб

У колекції британця – понад 150 танків.

Про це повідомляє Хартія-97.

Видання інформує, що британський колекціонер військової техніки Нік Мід багато років збирає старі бойові машини зі всього світу. Його колекція налічує 150 танків різних епох та армій.

Повідомляється, що Нік купує на аукціонах іржаві, несправні «бляшанки» і на пару зі своїм механіком Тоддом Чемберленом відновлює їх до ідеального стану.

Купівля, реставрація та обслуговування танків – дороге задоволення, тому Нік Мід організував компанію Tanks-a-Lot, яка допомагає окупати деякі вкладення. Будь-хто, який бажає взяти участь у реставрації,  може взяти на прокат бойову машину з колекції Міда та покататися на ній по його приватному танковому полігону. Звичайно, всі витрати такий бізнес не покриває, та захоплення Ніка тримається, в основному, на ентузіазмі і особистих заощадженнях.

Останнє придбання колекціонера - радянський танк Т-54, виявилося неочікувано вдалим. При ремонті іржавої машини Мід і Чемберлен знайшли 5 злитків золота по 6 кг кожен. Скарб знаходився в одному з баків танка і, зважаючи на все, його попередній власник навіть не здогадувався про незчисленні скарби.

Експерти оцінили вартість дорогоцінного металу, який виявився ще й найвищого ґатунку, у 2 мільйони фунтів.

Наразі з'ясовується, кому належать злитки - народу Республіки Ірак або приватній особі. Цінності, заховані мародерами, обов'язково будуть повернуті власнику.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах