Суспільство  |  20.11.18  |  вівторок
 

Активісти "Авто Євро Сили" протестують біля львівської мерії

Учасники акції вимагають скасування законопроектів № 8487 та № 8488 про розмитнення автомобілів.

У вівторок, 20 листопада, о 8:00 кількадесят учасників організації «Авто Євро Сила Львів» розпочали вуличну акцію протесту біля входу до Ратуші. Зараз на площі Ринок припарковано близько 20 автомобілів із символікою «Авто Євро Сили».

Учасники акції вимагають скасування законопроектів № 8487 та № 8488, які змінюють ставки акцизного податку на ввезення в Україну легкових автомобілів.

«Ми вимагаємо накласти вето на ці два закони. Може, після цих акцій наша влада почне щось розуміти!», - зазначив представник активістів Юрій, який відмовився зняти балаклаву та назвати своє прізвище.

На плакатах учасників акції сформульовано вимогу про відкликання голосів народних депутатів від партії «Самопоміч» за законопроекти № 8487 та № 8488.

Активісти не мають наміру блокувати руху в центрі Львова.

«Ми збираємося розбити намети, але не хочемо псувати благоустрій. Тому поки що вирішуємо», - проінформував активіст Юрій.

Нагадаємо, що 18 листопада активісти організації «Авто Євро Сила» заявили про початок блокування близько 50 доріг в Україні. Масштабне перекриття доріг запланували у вівторок, 20 листопада, о 9:00.

На території Львівської області акції протесту відбуваються у чотирьох місцях на трасі Київ – Чоп: у Солонці біля Львова, селах Розвадів біля Миколаєва, Кізлів біля Буська та при в’їзді у Броди неподалік села Гаї-Смоленські.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах