Суспільство  |  11.07.18  |  середа
 

В Україну не пустили відомого російського актора

Співробітники прикордонної служби пропускного пункту "Маяки", розташованого в Одеській області, не пустили на українську територію актора Антона Макарського.

Про це йдеться в повідомленні Держприкордонслужби. В тому числі, відомо, що прикордонники заборонили в'їзд на територію України росіянину за дорученням правоохоронних органів нашої країни. Це сталося в ході прикордонного контролю в пункті пропуску.

Через деякий час з'ясувалося, що в 2015-му році Макарський незаконно відвідував анексований Крим. Росіянин відвідував півострів для участі в зйомках пропагандистського серіалу на замовлення одного з телеканалів РФ, і протиправно перетнув державний кордон України. В результаті Макарському відтепер заборонений в'їзд в Україну терміном на 3-ри роки, його відправили в зворотному напрямку.

В ДПСУ підкреслили, що на сьогоднішній день вдалося встановити близько 3 тисяч осіб, які незаконно відвідали окуповані території України. До того ж, проти майже 130-ти іноземців серед діячів культури і мистецтва, які незаконно відвідували Крим, було прийнято рішення про заборону в'їзду в нашу країну.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах