Суспільство  |  10.09.19  |  вівторок
 

"Посміхнись життю": на Львівщині застерігали учнів від самогубств

Сьогодні, 10 вересня, у Всесвітній день запобігання самогубствам працівники ювенальної превенції поліції Львівщини відвідали школи області та провели з дітьми профілактичні лекції.

Ініційована поліцейськими акція ʺПосміхнись життю, ти йому подобаєшся!ʺ відбулася також за участі психологів та педагогів навчальних закладів.

Під час зустрічі зі школярами працівники ювенальної превенції застерегли дітей від участі у неформальних Інтернет-спільнотах, які пропагують насильство та суїцидальну активність.

Учням пояснили, що найвища цінність кожного з нас – це наше життя. І будь-яка проблема, навіть найсерйозніша, має свої шляхи вирішення. Дітям порадили не закриватися в собі та розповідати про свої переживання батькам, друзям чи вчителям.

Поліцейські закликали учнів бути уважними один до одного, зважати на почуття оточуючих та приходити на допомогу тим, хто цього потребує. А у разі виникнення загрозливих ситуацій з боку однолітків чи інших осіб, відразу повідомляти про це дорослим та поліцейським.

ʺМи є вашими друзями та партнерами. Наше основне завдання – допомогти вам вирости успішними, самодостатніми, і, найголовніше, законослухняними громадянами. Ми завжди готові підставити вам своє плече у будь-яких проблемахʺ,

– звернулися до учнів працівники ювенальної превенції.

Про це повідомляє galinfo.com

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e