Суспільство  |  19.04.22  |  вівторок
 

30 тисяч переселенців отримали медичну допомогу у Львові

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Українці, які вимушено переїхали з рідних міст до Львова через війну, отримують тут прихисток і допомогу, зокрема й медичну. За цей час лікування й консультації вже отримали понад 30 тисяч українців.

«Ми багато працюємо у наданні медичної допомоги вимушено переміщеним людям. Це і невідкладна допомога, і профілактика, зокрема і планова вакцинація дітей. Це допомога дітям, жінкам і породіллям, допомога всім, хто її потребує»,

- зауважує керівниця управління охорони здоров’я Львівської міської ради Леся Кобецька.

Так, за час війни 1934 вимушено переміщені українці госпіталізували до лікарень Львова (зараз на лікуванні перебуває 425 людей, інших уже виписали). За амбулаторною допомогою в поліклініки звернулись 20280 українців, з них 2383 – діти, 949 – вагітні жінки (понад 200 з них вже народили немовлят у пологових будинках міста). Мобільні бригади на пунктах реєстрації та тимчасового перебування надали допомогу 11637 людям, з них 193 – за останню добу.  

Також у міських поліклініках діти отримують планові профілактичні щеплення від інфекційних недуг. Для цього потрібно звернутися у найближчу поліклініку.

Перелік адрес та контакти медичних закладів можна знайти тут

Про це повідомляє dailylviv

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e