Суспільство  |  12.04.19  |  п'ятниця
 

"1+1" хоче подати в суд на Порошенка

Олександр Ткаченко, генеральний директор "1+1", заявив, що ввечері 11 квітня президент України "увірвався в ефір без запрошення".

Це та інші факти стали приводом для телеканалу, щоб подати позов до суду на Петра Порошенка. 

"Після того, як ви ганебно увірвалися до нас сьогодні в ефір, приватної компанії без запрошення, користуючись статусом глави держави, і не збиралися йти, навіть, незважаючи на ввічливі натяки ведучої зайняти крісло в студії, і знову багато говорили, і все повз реальні факти, mais excusez moi, s’il vous plait, не інакше як на позов до суду від нас ви не заробили", - написав Ткаченко на своїй сторінці у Facebook.

У понеділок, як додав Ткаченко, вже очікуватиме на Порошенка повістка в суд. У ній також зазначатимуться і минулі звинувачення на адресу "1+1".

Ткаченко також заявив, що через те, що "статус президента ніхто не відміняв", телеканал не зміг не пропустити Петра Порошенка. Також він додав, що програма, в якій він виступив Петро Порошенко 11 квітня, раніше запрошувала його в ефір.

"Право на владу" усі тижні виборчої кампанії запрошувало Петра Порошенка в ефір. У відповідь – мовчанка. Більше того, у відповідь заборона з боку людини, що стояла біля студії – Володимира Горковенка – представникам президента приходити до нас у студію", – заявив Ткаченко. 

Коментарів з приводу цих висловлювань гендиректора "1+1" адміністрація президента і виборчий штаб Петра Порошенка наразі не надавали.

Ввечері 11 квітня кандидат у президенти і чинний глава держави Петро Порошенко з'явився в ефірі програми "Право на владу" в студії каналу "1+1". Попередньо його присутність не була анонсована.

Петро Порошенко, згідно його поясненням, приїхав з метою запрошення на дебати свого опонента Володимира Зеленського. Пізніше той долучився до ефіру телефоном, але після короткої розмови на тему дебатів, зв’язок із ним обірвався. Причинами цього стали технічні проблеми або ніціатива самого Зеленського. 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах