Суспільство  |  09.01.18  |  вівторок
 

10 січня активісти заблокують українсько-польський кордон

Вони будуть протестувати проти змін до Податкового кодексу України, що суттєво обмежує діяльність "човників".

Про це повідомляє спільнота Варта-1.

"10 січня о 9:00 будуть перекриті всі західні кордони України. Люди будуть протестувати проти Закону 6776 від 14.11.2017 року. Конкретно людям не подобається поправка до Податкового Кодексу (ст. 196.1.18) "...ввезення на митну територію України товарів, сумарна фактурна вартість яких не перевищує 500 EUR та сумарна вага яких не перевищує 50 кг...фізичною особою, яка була відсутня в Україні більше ніж 24 години...". Іншими словами - якщо ви купили телевізор в Польщі, то ви повинні з'явитись на українську митницю не раніше доби від часу виїзду",

- йдеться в повідомленні.

Організатори акції відзначають, що її характер не має політичного фону, і є лише попередженням українським законодавцям.

Активісти блокуватимуть пункти пропуску Шегині, Рава Руська, Краківець, Грушів, Ягодин, Смільниця, Угринів. 

Пропускати будуть лише рейсові автобуси та автомобілі з маленькими дітьми.

Як раніше повідомлялося, Польща ввела нові правилапрацевлаштування іноземців. Вони вступлять в силу з 2018 року. Процедура дозволів на сезонну роботу буде діяти в рільництві, садівництві, туризмі та гастрономії. Незабаром заяви про намір доручити роботу іноземцю будуть замінені платними дозволами на сезонну роботу, період дії яких не перевищує 9 місяців протягом календарного року. Відлік часу починається з моменту в'їзду іноземця в Польщі. Також вводиться оплата за такий документ - 30 злотих (приблизно 240 грн).

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...