Все  |  19.11.18  |  понеділок
 

Супрун дала поради батькам, щодо виховання дітей

Роздача порад, яку регулярно здійснює виконуюча обов'язки голови МОЗ Уляна Супрун, вже стала для українців звичною.

На цей раз, вона, у своєму Facebook, розповіла про поради фахівців UNICEF Ukraine для батьків, щодо виховання дітей.

Зокрема спеціалісти розповідають, що своїх чад варто "леліяти та сюсюкати", оскільки таке спілкування є не лише проявом любові чи просто милим, але й виступає важливою складовою у процесі розвитку дитини. Особливо приділяти час цьому процесу варто у перші 3-ри роки життя малюка, оскільки саме в цей час відбувається інтенсивний розвиток мозку.

"Якщо ви думаєте, що сюсюкання - це не серйозно, то глибоко помиляєтеся!",

- запевняє Супрун.

Аргументуючи свої слова, в.о. міністра посилається на наукові дослідження, результати яких вказують на стимуляцію розвитку дитячого мозку розмовами, які проходять саме на отакій "дитячій мові". Такий процес буде корисним навіть у досить ранньому віці, коли дитина ще не вимовляє слів. За таких умов, процес посприяє майбутнім мовним навичкам та загальній здатності навчатися.

"Коли ми вимовляємо слова повільно, мелодійно, виразно їх повторюємо, активно користуємося мімікою, міняємо тон розмови на більш "дитячий "- дитина краще занурюється в спілкування, звертає більше уваги на мову і запам'ятовує більше нових слів",

- додає Супрун.

Також в.о. міністра розповіла, що велика частина людей, навіть цього не помічаючи, переходить саме на такий стиль мови, коли зустрічає малюка, однак зараз у суспільстві існують думки, що краще так не робити. 

Супрун зазначає, що таких розмов на дитячий манер уникають здебільшого представники сильної половини.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах