Все  |  06.06.19  |  четвер
 

Суд виніс вироки нападникам Каті Гандзюк

Всі п'ятеро повністю визнали себе винними в нанесенні умисного тяжкого тілесного ушкодження.

Покровський міськрайонний суд Дніпропетровської області 6 червня оголосив вироки виконавцям нападу на херсонську активістку Катерину Гандзюк.

Ухвалюючи вироки, суд взяв до уваги "щире каяття обвинувачених" та їх "позитивні характеристики", передає "Укрінформ". Зазначається, що вони надали всі свідчення, сприяли розкриттю злочину.

Відтак, організатор виконання замаху на вбивство та пособника нападу Сергія Торбіна засудили до 6 років і 6 місяців ув’язнення. Виконавець злочину Микита Грабчук отримав 6 років неволі. Звинувачених у пособництві виконання замаху на вбивство Володимира Васяновича та Віктора Горбунова засудили до 4 та 3 років позбавлення волі відповідно. Ше один учасник злочину В’ячеслав Вишневський також сяде у в'язницю на 4 роки.

Усіх фігурантів звинуватили у нанесенні навмисного тяжкого тілесного ушкодження способом, що має характер особливого мучення, з метою залякування потерпілої на замовлення та за попередньою змовою осіб, що спричинило смерть потерпілої.

Повідомляється також, що батьки Катерини Гандзюк та її чоловік погодилися на призначення зловмисникам м'якшого покарання за угодою з прокурором про визнання винуватості.

Відомо, що у справі про вбивство активістки також фігурують голова Херсонської облради Владислав Мангер, екс-помічник нардепа від БПП Миколи Паламарчука Ігор Павловський та раніше судимий громадянин Олексій Левін.

Нагадаємо, 31 липня 2018 року у Херсоні біля свого помешкання активістку Катерину Гандзюк облили сірчаною кислотою. Жінка зі сильними опіками перебувала в реанімації, перенесла чимало операцій, але через 2 місяці померла у лікарні.

Про це повідомляє www.ukrinform.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах