Все  |  18.06.19  |  вівторок
 

США затвердили виділити Україні 250 мільйонів на безпеку

У Пентагоні кажуть, що дадуть Києву снайперські рушниці, ракетні гранатомети, прилади нічного бачення та багато іншого.

Посольство України у США повідомило, що Конгрес США затвердив весь пакет безпекової допомоги на суму 250 мільйонів доларів, що має бути наданий Україні цьогоріч по лінії Пентагону для посилення національної безпеки та оборони.

"Таким чином у Вашингтоні визнали, що Україна продовжує рух шляхом реформ, демонстрацією чого, у тому числі, стало неухильне виконання положень схваленого минулого року "Закону про національну безпеку". Відповідні структури Міністерства оборони США вже розпочали процедури укладення контрактів на постачання обладнання і надання послуг для оборонного сектору України коштом бюджету 2019 року",

– йдеться в повідомленні посольства у Facebook.

За даними посольства, цьогорічний пакет безпекової допомоги передбачає надання Україні як нелетальних, так і летальних видів оборонного озброєння, з окремим акцентом на підтримку Військово-морських сил Збройних сил України.

На сайті Пентагону підтверджується інформація про допомогу. Повідомляється про надання снайперських рушниць, ракетних гранатометів, контрартилерійських радарів, приладів нічного бачення, медикаментів для військових тощо.

16 травня підкомітет з питань оборони комітету з асигнувань Палати представників Конгресу США затвердив проект закону "Про асигнування на потреби Міністерства оборони на 2020 рік", в якому йшлося про виділення 250 мільйонів доларів для безпекової допомоги Україні.

Закон про оборонний бюджет набере чинності після ухвалення Сенатом і Палатою представників й підписання президентом США Дональдом Трампом.

Про це повідомляє Радіо Свобода

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах