Все  |  05.07.19  |  п'ятниця
 

США вимагають від Росії звільнити бранців Кремля: Сенцова, Балуха та Кольченка

Росія повинна також негайно звільнити українських моряків, захоплених біля Керченської протоки.

США закликають Росію звільнити незаконно ув'язнених громадян України Володимира Балуха, Олега Сенцова та Олександра Кольченка, як і всіх інших українських політв’язнів.

Про це заявила заступниця політичного радника місії США при ОБСЄ Лейн Дарнелл Баль під час засідання Постійної ради ОБСЄ у Відні, передає Укрінформ.

"Ми глибоко стурбовані станом здоров'я громадянина України Володимира Балуха. Балух був ув'язнений російською окупаційною владою в Криму за те, що вивісив український прапор. 25 червня він розпочав голодування на знак протесту проти фальшивих закидів російської влади про те, що він є громадянином Росії, і тому до нього заборонений доступ українського консула, який неодноразово намагався відвідати його",

- заявила американський дипломат.

Крім того, американська сторона "стурбована долями Олега Сенцова та Олександра Кольченка, які несправедливо перебувають в ув’язненні вже понад п'ять років".

"Ми закликаємо Росію звільнити Сенцова, Кольченка, Балуха та всіх інших українців, які несправедливо страждають у тюрмах в Росії та на окупованому Росією Криму через несприйняття агресії Росії проти України та окупації нею Криму",

- заявила Лейн Дарнелл Баль.

Водночас вона наголосила, що Росія повинна негайно звільнити 24 українських моряків та три кораблі, які були захоплені під час атаки біля Керченської протоки:

"Ми всі знаємо, що в Росії немає причин, щоб продовжувати утримувати цих осіб".

Про це повідомляє ТСН

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах