Все  |  16.02.19  |  субота
 

США виділить Україні 700 мільйонів доларів

Майже половина від усіх отриманих коштів піде на розвиток армії.

Про це повідомляє посольство України в США. 

Президент США Дональд Трамп підписав акт, який був раніше прийнятий Конгресом, який встановив рівень фінансової допомоги Україні на показнику майже 700 мільйонів доларів. Йдеться про "Закон про асигнування Державного департаменту, зарубіжних операцій і суміжних програм на 2019 фінансовий рік".

Згідно з повідомленням, на 2019 рік Україна отримає від Сполучених Штатів 445 мільйонів доларів, 115 з яких буде надано для розвитку вітчизняного військово-технічного комплексу в рамках програми "Міжнародне військове фінансування".

Крім того, раніше Україні було виділено ще 250 мільйонів, які затверджені в бюджеті Пентагону та призначаються для проведення військових навчань, надання військового оснащення, летальних видів озброєнь і логістичної підтримки та заміни раніше наданих озброєнь або військових товарів.

Таким чином, якщо скласти ці дві суми, то вийде, що загальна сума фінансової підтримки США становить 695.7 мільйонів доларів.

Нагадаємо, що Україна просить окремий пакет допомоги ВМС у НАТО. Вадим Пристайко, який займає посаду постпреда України в Північноатлантичному альянсі, заявив, що Київ запропонував НАТО розробити окремий пакет допомоги.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах