Все  |  03.10.18  |  середа
 

США більше не поставляє нафту в Китай

У вересні поставки нафти з території Сполучених Штатів Америки в Китай повністю припинилися.

Свідченням цього є дані суднової статистики Refinitiv Eikon.

"Ми є одними з основних транспортувальників нафти з США до Китаю. До початку торгової війни справи йшли добре, але зараз все зовсім припинилося",

- заявив президент China Merchants Energy Shipping Co (CMES) Се Чуньлін під час перерви галузевої конференції, що проходила в Гонконгу.

Відповідно до даних, якими володіє Управління енергетичної інформації, в минулому році кількість експортованої американської нафти на територію Китаю перевищила сукупний обсяг поставок в такі країни, як Нідерланди і Великобританія. Слід зазначити, що ці країни є 3-ою і 4-ою в списку за величиною імпорту зі Сполучених Штатів Америки. Також слід нагадати, що починаючи з 24-го вересня набрали законної сили нові митні збори, розмір яких становить 10% на всі товари, що ввозяться на територію США з Китаю. Загальна вартість подібних товарів оцінюється в 200 мільярдів доларів США. Не варто забувати і про те, що Вашингтон недавно ввів санкції, спрямовані проти китайських військових чиновників, які ведуть співпрацю з Китаєм.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 1299

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах