Все  |  09.12.19  |  понеділок
 

Справу ексдиректора "Львівського бронетанкового заводу" передали до суду

Обвинувальний акт з угодою про визнання винуватості у справі про обвинувачення колишнього директора державного підприємства “Львівський бронетанковий завод” державного концерну “Укроборонпром” направлено до Вищого антикорупційного суду.

“... направлено до Вищого антикорупційного суду обвинувальний акт з угодою про визнання винуватості у справі про обвинувачення колишнього директора державного підприємства „Львівський бронетанковий завод“ державного концерну „Укроборонпром“ у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею 366-1 Кримінального кодексу України, за фактом подання недостовірних відомостей у деклараціях особи, уповноваженої на виконання функцій держави за 2016-2018 роки”,

— йдеться у повідомленні.

Розслідуванням, яке проводили детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП, встановлено, що посадовець умисно не відобразив у щорічних деклараціях право користування квартирою у місті Відень (Австрія) вартістю 381 тис. євро, що належить його дружині, йдеться у повідомленні.

Також підозрюваний “забув” вказати у деклараціях відомості про власну компанію, зареєстровану на території Белізу зі статутним капіталом 50 тис. доларів, відзначили у САП.

"Так, відповідно до угоди, вказана особа визнає себе винною у вчиненні злочину, передбаченого ст. 366-1 КК України, та погоджується на призначення покарання у виді штрафу у розмірі 3500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян",

- йдеться у повідомленні.

Зауважимо, вказаний посадовець разом з іншими особами обвинувачується ще у розтраті коштів державного бюджету, вчиненому на ДП “Львівський бронетанковий завод” під час закупівлі військового майна. Наразі ця справа слухається у Вищому антикорупційному суді.

Про це повідомляє unn.com.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах