Все  |  20.02.19  |  середа
 

Справа Гандзюк: Мангер відмовився давати свідчення

Голова Херсонської обласної ради відмовився давати показання, не дивлячись на те, що погрожував зробити це раніше.

Про це повідомив сам Владислав Мангер, якого підозрюють у причетності до вбивства активістки Катерини Гандзюк.

У ході судових розглядів Мангер не раз говорив про те, що готовий дати слідству всі необхідні свідчення про його причетність до організації вбивства Катерини Гандзюк, а також про причетність до злочину співробітника спецслужби Данила Доценко. Крім цього він хотів пройти експертне дослідження з поліграфом.

В СБУ повідомляють, що 5 лютого 2019-го року під час проведення допиту як підозрюваного Мангера, останній ніяких свідчень не давав, скориставшись положеннями ст.63 Конституції України. А ось 20-го лютого, коли йому запропонували дати свідчення, підозрюваний послався на надумані, на думку органу досудового розслідування, приводи, повторно відмовився їх давати.

У Службі безпеки вважають, що заяви Мангера суперечать зробленими в процесі досудового розгляду і говорять про те, що підсудний не бажає сприяти встановленню істини в цій справі. У СБУ заявили, що він навмисно ухиляється від участі в експертному дослідженні з використанням комп'ютерного поліграфа.

Більш того, слідчі органи попередили, що главі Херсонської обласної ради не варто робити голослівних заяв з приводу предмета доказування, звинувачуючи при цьому співробітника СБУ в скоєнні особливо тяжкого злочину.

Нагадаємо, що Мангер вийшов на волю. За підозрюваного в організації вбивства громадської активістки та радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк сплатили 2,5 мільйона гривень застави.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах