Спорт  |  30.09.21  |  четвер
 

Зимові Олімпійські ігри у Пекіні пройдуть без іноземних уболівальників

Іноземні вболівальники не зможуть відвідати змагання на зимових Олімпійських іграх у Пекіні. Квитки продаватимуть тільки мешканцям материкової частини КНР, якщо вони відповідатимуть карантинним вимогам.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Міжнародного олімпійського комітету від 29 вересня. В МОК зазначили, що організація провела засідання за участь Міжнародного паралімпійського комітету (МПК).

"Пекін поінформував про принципи, які допоможуть забезпечити заплановані безпечні та успішні зимові Олімпійські та Паралімпійський ігри. Враховуючи вищезазначену мету, МОК та МПК повністю поважають принципи, встановлені Пекіном на 2022 рік",

— йдеться у повідомленні.

Додається, що принципи "ґрунтуються на широких консультаціях з міжнародними експертами та владою КНР, а також на досвіді зацікавлених сторін Олімпійських та Паралімпійських ігор".

Детальніше про правила проведення ігор організатори ознайомлять учасників в інструкції. Першу частину заплановано для публікації наприкінці жовтня, другу — у грудні.

"Квитки будуть продаватися виключно глядачам, які проживають на материковій частині Китаю, які відповідають вимогам контрзаходів COVID-19. Конкретні вимоги щодо контрзаходів щодо COVID-19 для глядачів із материкової частини Китаю та деталі домовленостей щодо продажу квитків обговорюються та розробляються, і вони будуть оприлюднені для громадськості після їх визначення",

— йдеться у роз'ясненні.

Про це повідомляє suspilne.media

 
 

Коментарі (0) перегляди: 1100

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах