Спорт  |  10.12.21  |  п'ятниця

«Золото» і «бронза». Українські фристайлістки – на п’єдесталі Кубку світу

Уперше в історії дві представниці збірної з фристайлу здобули нагороди на етапі Кубку світу.

Сьогодні, 10 грудня, у фінській Руці одразу дві представниці лижної акробатики здобули нагороди Кубку світу з фристайлу. Анастасія Новосад стала переможницею змагань, в Ольги Полюк – третє місце.

Як повідомляє Національний олімпійський комітет України, для обох фристайлісток – це перші особисті нагороди на етапах Кубку світу.

Окрім того, вперше в історії України одразу дві представниці цього виду спорту підійнялися на п’єдестал пошани.

Зазначимо, що 28-річна Анастасія Новосад є вихованкою рівненської школи фрістайлу. До цієї перемоги найвищим місцем на етапах Кубку світу для Анастасії була четверта позиція тиждень тому – у цій же Руці.  34-річна Ольга Полюк представляє Хмельницький.

Нагадаємо, що 3 грудня збірна України з фристайлу також уперше у своїй історії здобула «бронзу» у командних виступах у лижній акробатиці.

Фристайл – це один із трьох зимових видів спорту, в яких українці здобували медалі на Олімпійських іграх. У 2018 році “золото” Олімпіади у Пхьончхані в лижній акробатиці здобув Олександр Абраменко.