Спорт  |  07.05.18  |  понеділок
 

Львів'янки здобули золоті медалі на змаганнях в Марокко

Всесвітня Гімназіада проходить з 2 по 9 травня. Україну на змаганнях представляють 122 юні спортсмени, які виступають в 17-ти видах спорту, з них 11 - представників Львова.

На 17-й Всесвітній Гімназіаді у Маракеші (Марокко) юні львів’янки Соломія Кміть та Христина Погранична вибороли нагороди вищого гатунку, передає прес-служба ЛМР.

Відтак, 5 травня учениця ЛССЗШ № 28 Соломія Кміть здобула золоту медаль гімназіади з карате. У фіналі змагань з куміте в категорії юніори-48 кг 17-річна спортсменка здолала суперницю з Марокко - 7:2.

Соломія вже є чемпіонкою Європи серед кадетів (2015) та двічі виборювала бронзові нагороди чемпіонатів Європи - серед кадетів (2016) та серед юніорів (2017), також вона є багаторазовою чемпіонкою України.

Львівська спортсменка Христина Погранична з художньої гімнастики в Марокко здобула 5 медалей: в індивідуальній першості у багатоборстві та у фіналі зі стрічкою Христина перемогла, а у фіналах з обручем, м’ячем та булавами - здобула срібні нагороди.

Всесвітні Гімназіади (World Gymnasiade), або Літні шкільні ігри (Summer School Games) — мультиспортивні міжнародні змагання, які з 1974 року кожні два роки проводяться Міжнародною Федерацією шкільного спорту (ISF). В змаганнях беруть участь школярі віком 14-18 років.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах