Спорт  |  23.01.19  |  середа
 

Рятувальники знайшли уламки літака футболіста Еміліано Сала

Перед вильотом спортсмен відправив другові повідомлення про те, що літак буквально розвалюється. Вірогідно футболіст став жертвою авіакатастрофи.

У морі виявили безліч елементів білого кольору та шматок металу, які могли бути з літака Еміліано Сала. Про це повідомляє керівник пошуково-рятувальної операції Джон Фітцджеральд.

На місці події вже скерували спеціальний човен.

Форвард Бордо Дієго Ролан в інтерв'ю розповів, що Еміліано Сала встиг відправити йому повідомлення.

"Привіт, хлопці, як справи? Я переробив купу справ в Нанті, а зараз лечу на літаку, який, здається, ось-ось розвалиться, лечу в Кардіфф. Якщо через півтори години від мене не буде новин, не знаю, пошлють вони кого-небудь на пошуки, адже знайти мене неможливо. Боже, як же страшно."

- Еміліано Сала у повідомленні друзям.

Зараз фанати до стадіонів Кардіффа та Нанта приносять записки із молитвами про порятунок футболіста та квіти.

У той же ж час поліція назвала вірогідні способи порятунку гравця.

За їхніми даними футболіст разом з пілотом могли вижити, якщо висадилися в іншому місці, але не змогли вийти на контакт. Або ж після катастрофи їх підібрало судно. Також шанси вижити були, якщо літак розвалився при контакті з водою і якщо в них був рятувальний плот.

Нагадаємо приватний літак 28-річного футболіста зник з радарів за годину до запланованого прибуття у понеділок, 21 січня ввечері при вилетів з Нанта. В суботу, 19 січня Еміліано Сала перейшов з Нанта в Кардіфф за понад 20 мільйонів євро.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах