Спорт  |  13.11.18  |  вівторок

Збірна України з футболу серед жінок одержала впевнену перемогу

Наші дівчата зіграли другий товариський матч Туреччині проти збірної Косово. Турнір провели вчора, 12 листопада і завершили із рахунком 4:0 на користь України.

Про це повідомила Федерація Футболу України

На початку гри головний тренер української команди Наталія Зінченко випустила на поле гравців другого складу. Проте до значних змін результатів матчу це не призвело.

У першому таймі жіночій збірній України вдалося забити суперницям з Косово 2 голи. Перший м’яч до воріт загнала Надія Куніна з пенальті, а вже за 5 хвилин її партнер по команді збільшила рахунок до 2:0.

В другому таймі футболісткам вдалося забити м’яча у ворота лише наприкінці гри. Підсумувала турнір капітан національної жіночої команди України Дар’я Апанащенко.

Це вже другий товариський матч. Перший турнір відбувся 9 листопада. Українки дебютували із рахунком 4:1.

Футбольні матчі провели у межах навчально-тренувального збору, що завершується в Туреччині.