Спорт  |  09.09.13  |  понеділок
 

У столиці зчепилися англійські та українські футбольні фанати

Прокуратура Києва відкрила кримінальну справу за фактом сутички між футбольними вболівальниками на Хрещатику.

Напередодні футбольного поєдинку збірних України та Англії, який завтра відбудеться на НСК "Олімпійський", фанати команд вирішили і собі помірятись силами на Хрещатику.

Сутичка виникла восьмого вересня о 9-ій годині вечора. В одному зі столичних кафе на літньому майданчику відпочивало сорок британців, що прибули до України на футбольний матч. В якийсь момент повз цей заклад пройшло шестеро юнаків, які вирішили зав'язати суперечку з англійцями. Згодом суперечка переросла в бійку. При цьому до українських молодиків приєдналися ще п'ятнадцятеро осіб.

Сутичка тривала близько двох хвилин. Після того, як на місце події прибула міліція, українські фанати зникли. Декількох британців із забоями голови і травмами рук завезли до шпиталю. Отримавши меддопомогу, вони подались у напрямку свого місця проживання, не бажаючи писати заяви до міліції.

«Англомовний працівник міліції декілька разів пропонував потерпілим написати заяви, але ті категорично відмовилися та повідомили, що ні до кого претензій не мають»,

– повідомили в УЗГ МВС України.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах