Спорт  |  02.08.21  |  понеділок
 

В УАФ прокоментували відхід Андрія Шевченка з поста головного тренера збірної України

Президент УАФ Андрій Павелко прокоментував відхід Андрія Шевченка з посади головного тренера збірної України.

Андрій Павелко сподівається, що Шевченко в майбутньому продовжить працювати у національній збірній.

"Я безмежно вдячний Андрію Шевченку і його тренерському штабу, що протягом п'яти років працювали в збірній України. Поважаю їх рішення розвивати свою кар'єру на клубному рівні. І при цьому спасибі за всі ті емоції, які всі ми пережили за цей період під час матчів збірної України.

Наша головна команда зробила величезний крок вперед у своєму розвитку. Ми почали грати в сучасний, видовищний футбол. Грою збірної України під керівництвом Андрія Шевченка захоплювалися не тільки в Україні, а й в усьому світі.

Упевнений, в пам'яті уболівальників серед інших яскравих матчів назавжди залишаться домашні виграші в Сербії і Португалії, тактично бездоганна перемога над Іспанією.

Зізнаюся, було непросто прийняти рішення про продовження співпраці з тренерським штабом Андрія Шевченка після відбору ЧС-2018. Тоді збірна України не вийшла з групи, і на адресу УАФ, мене особисто звучало чимало критики.

Але я дякую членам виконкому УАФ, які прислухалися до моїх аргументів, і ми тоді продовжили співпрацю зі штабом Андрія Шевченка.

В результаті виступ збірної України на Євро-2020 став окремою яскравою сторінкою українського футболу.

Перший в історії вихід в плей-оф на чемпіонатах Європи й підсумкове місце у вісімці найсильніших команд континенту – про це ми тільки мріяли, коли Андрій Шевченко у 2016-м починав свою роботу на чолі національної команди.

Стратегія і шлях розвитку збірної, обрані п'ять років тому, підтвердили свою вірність чудовим історичним результатом.

Вважаю, що цю роботу потрібно продовжити, і розраховую на те, що і Андрій Шевченко, і представники його тренерського штабу залишаться в структурі УАФ в якості консультантів і надалі.

Не виключаю, що набувши досвіду роботи в клубі, Андрій Шевченко зможе повернутися на пост головного тренера збірної України. А зараз я бажаю Андрію успіхів у тренерській роботі",

— написав Павелко.

Про це повідомляє sector.depo.ua

 
 

Коментарі (0) перегляди: 558

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах